| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut,folosesc browserul google chrome si mereu cand il inchid si vreau sa il redeschid imi intra pe pagina asta http://istart.webssearches.com/? type=hppp&ts=1398337101&from=amt&uid=WDCXWD5000AAKS-00A7 B0_WD-WCASY435140951409 eu am setat sa fie google ca pagina de pornire si ca motor de cautare, dar mereu cand il redeschid dupa ce a fost inchis tot pe pagina asta intra si ma enerveaza cine stie ce ii pot face? Funda celui mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| Vendetta47 a răspuns:

Il poti schimba de la Tools=>Settings.

| adrianbestboy98 explică (pentru Vendetta47):

Ai citit tot ce am scris? am spus ca am facut deja asta si nu merge tot pe ala imi intra chiar daca am setat in toate alea google

| Bratulescu_Mihai_1992 a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Ctr + H -> extensii, vezi ce e acolo si nu folosesti