| Anf a întrebat:

Când pornesc pc-ul îmi zice preparing automatic repair si ecranul se face negru numai cu săgeata pe el. Ajutati-ma VA ROG!

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Ai rabdare, in curand ar trebui sa apara un "program" pentru repararea sistemului de operare ( care de multe ori nu reuseste sa faca mare lucru ).
Daca acesta nu apare dupa cateva minute, cea mai simpla optiune ar fi reistalarea sistemului de operare sau restaurarea unei *imagini mai veche.

*Daca problema persista dupa reinstalarea sistemului de operare, harddiskul are o problema si ar trebui inlocuit.

Aceasta probema apare cel mai des atunci cand utilizatorul nu opreste corespunzator computerul.