| Fox9 a întrebat:

Am avut o problema cu calculatorul și l-am schimbat am băgat hard disk-ul din unitatea stricată pe care aveam salvările (Windows 10) Dar când îl pornesc apare Preparing automatic repair și nu se incarca nimic aștepți dar nu se întâmplă nimic și nu știu ce să fac va rog să mă ajutați

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

In marea majoritate a cazurilor, daca schimbi hdd-ul de pe o unitate pe alta, trebuie reinstalat windows-ul.

| RAY a răspuns:

CM7YRE serios de cand? eu am luat hard cu win instalat si merge super ok, desigur ca pot aparea probleme cu driverele atat, in cazul tau windowsul era praf inca de pe altul sau are el ceva, reinstaleaza windowsul de la zero

| TheTom7 a răspuns:

Am avut si eu problema asta si nu imi aduc aminte sa fi putut sa o rezolv cumva, am cautat mult pe net, dar fara rezultat, deci singura solutie ar ramane reinstalarea windowsului

| Fox9 explică (pentru TheTom7):

Am incercat sa schimb Windows-ul dar nu știu dacă nu a mers am incercat cu un stick îmi mergea dar când bar orice hdd nu mere am 3 hdd dar niciunul nu mere

| TheTom7 a răspuns (pentru Fox9):

Pai care este problema mai exact? iti zice "The Selected Disk Is of the GPT Partition Style"?