| Creaator_Graffitii_1989 a întrebat:

DAU FUNDA Eram pe laptop, ma jucam..cand deodata se blocheaza totul,asa ca am oprit laptopul,iar cand l-am pornit a inceput sa imi apara "Preparing automatic repair,am asteptat ceva timp si a inceput sa apara ecranul negru, doar cursorul se mai vede.

Video: https://m.youtube.com/? gl=RO&hl=ro&rdm=18f8he4fj&client=mv-google#/watch? v=-ZRatEK4a-A

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ai văzut ce pățești dacă furi jocurile? îți virusezi Windows-ul și îți dai de lucru laughing).
Remediu
Formatează dumnezeiește tot hard discul, și recrează sectorul de boot al acestuia.Procedeul e simpluț ș se face cu Gparted foramtând prima în ext4 și apoi reformatând hard discul în NTFS sau GPT(în funcție de ce Windows vrei să instalezi pe el). Succes

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am patit si eu chiar astazi, asta. Este un virus. Sterge toate partitiile si reinstaleaza Windowsul pe curat.