| Kolors a întrebat:

Cand pot folosi din nou internetul in 4g la digi pentru ca am consumat vreo 55 de Gb si acum am 3g doar?

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Astepti luna viitoare...winking

Răspuns utilizator avertizat
| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Kolors):

Invata sa iti tii gura si nu fi impertinent cand nu stii cu cine vorbesti. Nu de alta, dar aici poti sa ma injuri cit vrei si sa o faci pe desteptul. In viata reala, s-ar putea sa iti mute careva directia cand vorbesti aiurea si o sa te intrebi de ce. Te duci frumos pe Digi Care si te holbezi acolo. Mai exact aici - https://imgur.com/oFc8zUM

| RavenNymph a răspuns:

Daca trimiti mesaj la *111# si selectezi "Contul meu" apoi "Data resetare trafic" vei putea vedea ziua in care se resetează in fiecare luna. De exemplu, mie imi apare "15.03.2020", iar asta înseamnă că internetul mi se va reseta pe data de 15 a fiecarei luni. Sper ca ai inteles. happy

| Focutza a răspuns:

Luna viitoare, la fel am si eu, dupa 50 de gb iti scade la 3g.