| andrita a întrebat:

Cand programez niste postari la Facebook, le salvez si apoi dau sa le modific din nou, cand se aproba imi arata ca si cum ar fi fost aprobate de mai multe ori. Ceea ce nu e deloc adevarat. E posibil sa fie vreo eroare de la Facebook? Ma scoate din sarite ca imi apar in lista de published posts de mai multe ori, cand de fapt postarea a fost facuta o singura datasad

1 răspuns:
| DaianaDede a răspuns:

Cu siguranta e un Bug, eroare de la Facebook, si mie imi apare uneori da nu le bag in seama