| mony99debby a întrebat:

Eu am o mare problema! Pe facebook vreau sa imi schimb numele! Si nu am lasa! Spune ca nu e asa ceva posibil! Arata o eroare! Va rog explicati-mi chiar tot! Orice! Si cum modific si cum salvez! Cine imi spune perfect si merge ii dau funda!; x

1 răspuns:
| Denni99 a răspuns:

Şi eu am trecut prin aceiaşi problemă ca tine. Intră pe link.ul acesta: http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=name_change_v2. La Nume pui numele pe care doreşti să îl pui acum. La motiv schimbare eu am scris că nu îmi mai plăcea numele anterior :]]. Şi unde spune,, Încarcă o imagine a unui act de identitate eliberat de guvern" pui o poză oarecare. NU ŢI SE SCHIMBĂ ACUM. Trebuie să aştepti 1 saptamână până se va schimba. ALTĂ SOLUTIE NU MAI AI. Sper că te.am ajutat :-*