| Meli2000 a întrebat:

Cand se lanseaza pe HBO (program la televizor) filmul kung fu panda 2? L-am vazut la cinema dar de obicei pe HBO se dau aceste filme! mai trebuie sa-l vad o data...

1 răspuns:
| julietadya a răspuns:

De obicei filmele se pun pe HBO cam dupa un an sau doi de la aparitia in cinematografe, dar conteaza si calitatea filmului, pentru ca filmele mult asteptate si de mare succes sunt puse dupa ceva vreme de la aparitie, in schimb cele mai proaste sunt puse mai repede.