| Adyspeed a întrebat:

Cand sterg un obiect din pc nu mi-l mai arata in recicle bin, exact cum ai da Shift Delete si se sterge definitiv. cum pot sa fac sa imi apara in cos ce sterg? ca s-ar putea sa sterg ceva din greseala si sa pierd. Fundita si voturi

Răspuns Câştigător
| LoveAgain a răspuns:

Umbla la setarile din recicle bin si acolo gasesti felul in care vrei sa stergi un fisierwinking

1 răspuns:
| Chris a răspuns:

Pur si simplu dai delete ( fara shift ) si datele respective merg automat in Recycle Bin. Pentru a scapa de ele, daca nu ai nevoie pe viitor, dai click dreapta pe iconita Recycle Bin, iar mai apoi "Empty Recycle Bin".