| browneyes99 a întrebat:

Cand vine apocalipsa? eu am auzit ca vine pe 22.05.2011 adica raspoimanine. voi credeti? fundita

19 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...se pare ca v-ati plictisit de 2012 si ati gasit o alta data...

| Narcis2007 a răspuns:

Daca vine atunci ai putea sa faci o fapta buna sa imi donezi mie lucrurile valoroase ca sa iti speli si tu niste pacate...

| cristi202 a răspuns:

O sa mai faci tu mult trafic de guma pina sa vina sfirsitulhappyhappyhappy. Nimeni nu stie cind va fi, chiar Isus Hristos o spunea, nici chiar El nu stia, asa ca, stai linistita, sfirsitul lumii a ma fost prezis de sute de ori pina acum, si nu s-a intimplat nimic, tot aici suntem.

| Ady3835 a răspuns:

Nu vine nimic, superstitii

| CARMENCITA a răspuns:

Unde ai auzit? Depinde ce au zis si unde la o emisiune, la stiri.Nu cred ca vine sfarsitul lumii.Imi pare rau nu sunt la curent cu aceasta informatie.Au mai zis si acum multi ani ca trece un asteroid si se loveste de planeta si aiurea.Tu chiar crezi ca ne anunta cineva daca sazicem ca ar afla cineva ca vine sfarsitul lumii.Nu-ti mai face griji ca demii de ani tot asteapta oamenii sfarsitul lumii si culmea e ca au grija sa se intample intr-o zi.Au construit la centrale nucleare ca daca se opreste electricitatea pe tot globul vai de noi.Sincer as prefera un asteroid sau ceva natural si nu sa mor din cauza unor oameni prosti si inebuniti dupa bani care distrug lumea.Eu auzisem ca vine in 2012.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Cică trebuia să fie pe 21. Hai mă, tocmai duminică.
Apocalipsa o să fie când vrea Dumnezeu.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Pardon, *sâmbătă.

| SmileFreedom a răspuns:

Nu cred ca se poate prezice viitorul.Trebuie sa gandim pozitiv si sa ne rugam sa nu vina,sa traim ziua de azi ca si cum ar fi ultima.Poti sa crezi in asta dar nu 100%.Oamenii de stiinta care au studiat Biblia si-au dat cu parerea,nu au zis ca este foarte sigur ca vine Sfarsitul Lumii.Numai Dumnezeu stie cand va veni.
Si in fond si la urma urmei,daca e sa murim, murim toti...Parerea mea.

| GeorgeTiberiu a răspuns:

Stai linistita ca nu o sa fie nimic. Mai mereu se zicea ca va fi sfarsitu lumii, dar uite ca n-a fost. nu mai crede in prosti.

| Tonita a răspuns:

Pai sa zis ca vine in 2000 dupa sa zis ca vine in 2012 acum ca vine in 2017 doar dumnezeu stie cand va veni. FUNDA PL$?

| Laurretta a răspuns:

Dar nu era pe 21 decembrie? oricum stai linistrita ca o sa vina la fel cum a venit si in 2000, 2002 si 2010. deci nu se stie cand va fi!

| ćůρĸåćåĸę a răspuns:

Da pe 22.o5. 2011 la 04:00 dimineata.Da... uite ca nu a venit

| Timeea2001 a răspuns:

Nu fi speriata ca nu vine! Si eu am auzit dar nu cred.Imi dai fundita te rog enorm

| Timeea2001 a răspuns:

Nu fi speriata ca nu vine! Si eu am auzit dar nu cred.Imi dai fundita te rog enorm.

| Timeea2001 a răspuns:

Nu fi speriata ca nu vine si eu am auzit dar nu cred.Imi dai fundita te rog enorm.

| GirlyBrunette a răspuns:

Eu nu cred

| QWERTYUIOPa a răspuns:

Eu stiam 21.05. 2011... Si nu stiu c sa cred laughing E cam stupid big grin

| Gugusialtelecug2 a răspuns:

Vine în 1010101001010919823665343434346442134656534212131 d. H.

| eu_1399 a răspuns:

Sa nu crezi prostiile astea. Sfarsitul poate sa vina in urmatorul minut,secunda, minisecunda, etc. Dumnezeu e cel ce si da si tot el ia.