| georgyyana a întrebat:

Ce credeti vine apocalipsa?

Răspuns Câştigător
| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Nu, nu va veni. Sfarsitul lumi va veni cand va vrea Dumnezeu. Si in plus sfarsitul lumi nu e asa cum nil imaginam noi, nu vor fi distrugeri si morti... Dumnezeu va crea o lume noua unde va fi pace :3

12 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Am mai văzut întrebări genul acesta de o grămadă de ori. Am să răspund din nou: NU cred în niciun sfârşit şi chiar dacă există, acea dată o ştie numai Dumnezeu. Aşa că îmi trăiesc viaţa în continuare la fel, chiar dacă mai zice câte un om că vine data în anul nu ştiu care.

Numai bine.
P.S: Vă rog, nu mai întrebați de data apocalipsei...

| mona a răspuns:

Nu prea cred

| MasterOfDisaster a răspuns:

Lumea vorbeste despre Apocalipsa de o gramada de timp.o data si o data tot trebuie sa vina.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu,stai linistit.
*-*

| oOSaritaOo a răspuns:

Nu, doar crăciunul. straight face şi odată cu el vin şi vacanţa de crăciun! big grin

| AtateaConditii a răspuns:

Eu nu cred dar orice este posibil.

| SmileInGreen a răspuns:

Nu.

| dragos9234 a răspuns:

Nu vine.
De fapt vine dar nu acum.

| τττ a răspuns:

Bună.
Cine te-a minţit?
Pa, pa.

| Kennziiie a răspuns:

Apocalipsa va veni odată şi odată, dar în nici un caz, nu pe 21 decembrie! este cea mai mare porcărie ever!

| Riderx1 a răspuns:

Vine, vine...peste 5 miliarde de ani, cand soarele se transforma in pitica rosie

| Jojjo a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa ne pierdem timpul gandindu-ne la lucruri pe care nu le vom putea niciodata anticipa! Iar apocalipsa, in mintea celor care sunt credinciosi, trebui sa vina odata si odata pentru ca asa a spus Mantuitorul Iisus. big grin