| valutzza a întrebat:

voi ce credeti? vine apocalipsa? da? sau nu?

Răspuns Câştigător
| Roxana90roxana a răspuns:

Sincer...habar nu am ce sa cred thinking numai Dumnezeu stie ce se va intamplahappy si daca lumea crede tot ce se zice la tv. asta e; daca tu crezi in Dumnezeu, te gandesti ca in fiecare zi in care ai trait e ultima, si ca maine s-ar putea sa numai fi, e o invatatura destul de buna...zic euthinking

15 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

DA
Dar nu cand spun oamenii, ci atunci cant vrea Dumnezeu.

| Sophie90 a răspuns:

Inca...nu

| Flöricicä a răspuns:

Nu! nu cred acest lucru!

| Danyel129 a răspuns:

A inceput Apocalipsa:(( Sfarsitul lumii vine:O:O:O Nu vreau sa mor:(( Nu crezi? Vezi live Intreaga Catastrofa din America pe http://www.xqs.ro/apocalipsa-live! Strigati la Dumnezeu cu Toata Puterea! :(

| Andya a răspuns:

Bun!
E 3:51(4 fără) și încă nimiclaughing
Te anunț eu dacă se întâmplă cevalaughing))

Răspuns utilizator avertizat
| Mally98 a răspuns:

Nu vine nimiclaughing

vrea si ala sa se bage in seamalaughing

| diidzzz a răspuns:

Incetatii oameni buni!happynu vine nicio apocalipsa.Cea mai mare tampeniee!happysmug

| Ibrahimovic a răspuns:

A venit apocalipsa de cand a aparut Facebook...

| OnlyMilkandHoney a răspuns:

Eu cred ca nu.Prima oara a zis ca vine astazi la 18 si acum cica la 4 dimineata.Pai ce face apocalipsa si-a luat concediu pentru coafor? BE SERIOS!

| Ruxy_4054 a răspuns:

Buna.NU vine nicio Apocalipsa...nu are nmn de unde sa stie...

| dannadny a răspuns:

Nuuuuuu.Bineinteles ca nu se va intampla.Nu iti dai seama cati bani iau astia care dau declaratiile astea.parca spuneau ca in 2012.Prostiiiirolling on the floornu ascultati

| Carmencamy16 a răspuns:

Nu cred.

| aNm a răspuns:

La ora 18:00 ora Americii, ora 4 Romania.In biblie e o comfirmare din cate am auzit dar ce o vrea Dumnezeu si mai stiu de la tata(i-a spus bunicasu cand era mic) ca o sa apara bani de plastic...si au aparut...si o sa fie de toate in vitrine, dar nu o sa avem bani sa cumparam si chestia cu sfarsitu.Doar Dumnezeu hotaraste, dar dc acum?happy

| selena_3171 a răspuns:

Asa au spus la stiri, sar nu se stie, e cum vrea Dumnezeu!