| Flynn2001 a întrebat:

Credeti ca vine apocalipsa azi?

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu a venit happy

| Hombre a răspuns:

Deja esti pe lumea cealalta dar nu-ti da-i seama, valabil pentru toti cei care are creier de gaina.

| Flynn2001 explică (pentru Hombre):

Nu am creier de gaina. Nu mai rade de oameni cand nici macar nu stii cine sunt. Nici eu nu cred in apocalipsa. Voiam sa vad ce cred altii.

| oOSaritaOo a răspuns:

Nu.

| Pricked a răspuns:

Ce intrebare stupida.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Relaxeaza-te.Daca a iesit Oana Zavoranu din coma, nu mai vine.

| Kasia a răspuns:

Categoric nu.nimeni nu va sti cand va veni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu as spune ca vine..fiindca nici macar sfintii nu stiu cand vine apocalipsa ...Asa ca doar Dumnezeu stie cand o sa viehappy

| Uratu140 a răspuns:

In niciun caz m-am uitat ieri seara la televizor si era o emisiune de ce va veni apocalipsa bla, bla, mayashi chiesti din astea si erau depasit de ridicole de exemplu au facut o emisiune nouo si mai castiga niste bani.t-eai prins?

| Quasimodo a răspuns:

Pentru mine ziua de azi e una obisnuita si imi doresc sa ramana asa! De altfel, eu si banuiesc ca multi altii, asistam de ceva timp la o nesfasita "apocalipsa"!

| HinaOnBike a răspuns:

Eu sincer nu cred ca e posibil, acest zvon vine de la maiasi, ei zic ca atunci cand se termina calendarul lor vine sfarsitul lumii.Pai gandeste-te, de cate ori s-o mai zis ca vine sfarsitul lumii.Zic pe scurt, nu va veni!

| Flynn2001 explică (pentru HinaOnBike):

Stiu. Nici eu nu cred in aceasta poveste. A fost construita doar pentru ca unii oameni sa mai castige niste bani.