| anonim_4396 a întrebat:

Cand vorbesc pe messinger, cum pot sa schimb fontul scrisului(adica sa il fac de o culoare, sa il ii dau blod, italic etc).
Eu schimb scrisul, dar cand ies de pe mess si intru din nou, scrisul este obisnuit.
Am vazut la unele persoane, ca intra de mai multe ori pe mess si scrisul ramane tot asa.
Imi puteti spune ce sa fac? plaese!

Răspuns Câştigător
| Gabyy_8657 a răspuns:

Te duci, sus la messenger apoi preferences, appearance si apoi la change fonts and colors

3 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! intra acolo unde iti alegi culorile si bifeaza always use color effects si o sa-ti ramana culorile pe care le-ai selectat si cand o sa iesi de pe mess.

| SunShine a răspuns:

Sus la Messenger - Preferinces - Apperance si iti alegi acolo culoarea si nu mai dispare :]

| rahelyta a răspuns:

M-am lamnurit si eu si. cum sa ramana scris mai mare, tot timpul?