| Dayana14 a întrebat:

Cum imi fac scrisul colorat pe hi5? Schimbarea marimii scrisului fontul etc? Am vazut la multe persoane si ma intreb cum pot face si eu asta. Fara coduri ca alea trebuie sa le bagi mereu.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Poti incerca cu bb code: [ b ] aici textul [ / b ]

| Biscuiti a răspuns:

Eu stiu doar sa scriu ingroshat si taiat cu o bara. ca sa scrii ingroshat inainte de comm trebuie sa pui : si ca sa scrii taiat cu o bara, pui :

| Biscuiti a răspuns:

Scuze eu am scris cum trebuie sa pui dar vad ca nu apare daca vrei sa iti arat da add biscuitsi_cu_ciocolata. chiar nu stiu de ce nu apare.