| xFaith a întrebat:

Am downloadat messinger 11`. si nu prea ma pricep cum sa schimb culoarea scrisului. imi puteti spune si mie?

Răspuns Câştigător
| alabalaportocalala a răspuns:

Ok deci daca te referi la fontul cu care vreis a scrii faci asa :intrsi in bara ai de sus unde scrie "messenger"si dai pe a 3-a "apparence"si dupa aceea "change font and colorse"si ati apare o fereastra in care poti sa-ti alegi ce fel de font sa folosesti adica cum sa arate literele asta e in prima coloana unde scrie deasupra ei "font"dupa aceea ati poti alege tipul de scris adica "regular, bold, italic si bold italic" apoi e marimea fontului si dupa aceea la bara aia coloranta din coltul stanga jos poti sa-ti alegi culoarea fontului, dupa ce ai facut toate aceste dai "ok"si dupa aceea"aplly"si gata!
sper ca te-am ajutat si da-mi funda ca a inceput sa ma doara mainile de la cat am scris!laughing

2 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Deci cand vorbesti cu cineva acolo in fereastra aceia in care vorbesti langa buzz scrie A sau T nu mai stiu si de acolo schimbi culoarea. A aparut messenger 12 daca vrei.

| MariusPerfectionSilkoarad a răspuns:

Dai la preferences si daca vrei scris colorat Appearance si poti scrie cu culoare si poti avea scris colorat si daca merge add cs_hl_marius bafta si funda