| andrey2810 a întrebat:

Cand vreau sa editez o fotografie format raw din lightroom4 in Photoshop CS5 imi apare urmatoarea problema:
[url=http://postimg.org/......img][/url]
postimg.org/image/59vtzhyn3/
Am tot cautat si nu gasesc acest plug-in...ce descarc ba imi da eroare la instalare ba nu pot sa-l deschid.
Daca ma poate ajuta cineva cu un link si ceva instructiuni as fi recunoscator.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| SilverF8ith a răspuns:

Instaleaza o verziune mai noua a photoshop-ului este foarte posibil sa ai o versiune mai veche (ex: CS3, CS4, CS5, ) si sa ai o versiune mai noua la Lightroom si de aceea e diferenta de compatibilitate dar daca iti instalezi Photoshop cs6 de ex el vine cu ultimul CameraRaw si ai putea sa rezolvi problema foarte usor!
Bafta!

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Http://www.adobe.com/support/downloads/detail.jsp?ftpID=5312
ai incercat sa faci ca aici: sa te duci in meniul "Help"->"Updates..."?

| andrey2810 explică:

Am descarcat un DNG converter 7.4, dar nu gasesc acel plugin de care am nevoie.