| soph999 a întrebat:

Cand vreau sa imi schimb imaginea de desktop sau cand vreau sa setez ora si data, imi dispare fereastra imediat, nici nu am timp sa dau click.
stie cineva de ce si ce trebuie sa fac?
Multumesc happy

3 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Dai mouse 2 pe desktop apoi propietati
next sus apesi iar desktop si clic Browse apoi selectezi poza unde este salvata in folder.
ia cu timp data ceas apasa de 2x mouse1 unde ai ora si o sa-ti apara ceva si acolo dai

Răspuns utilizator avertizat
| TheRaul556 a răspuns:

Poate fi de la virusi.Incearca sa instalezi un antivirus precum avast si sa dai o scanare cu el. Daca nu functioneaza metoda trebuie reinstalat windowsul. Daca nu functioneaza si metoda aceasta cred ca e de la placa video. Daca nu functioneaza primele doua metode, cel mai bine ar fi sa chemi un specialist.Bafta!