| Chuchk a întrebat:

De ce cand dau click dreapta pe dekstop la propietati imi apare sa aleg imaginea iar apoi dispare imediat fereastra respectiva. Funda

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Nu este nici o problemă în acest lucru deoarece aşa este la toţi. Nu ai ce să faci.
Pa-pa.

| horia2012 a răspuns:

Nu e normal. Orice fereastra de meniu trebuie sa ramana deschisa pana o inchizi tu. Incearca si schimba mouse-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa imi face si mie nu e o problema.

| Rockat a răspuns:

Asa e la toti, asa e proiectata ea

| Chuchk explică:

Oameni buni nu apuc sa schimb imaginea la desktop si mi se inchide automat fereastra.