| kristina13 a întrebat:

Când vreau să instalez aplicația Messenger de pe Google Play îmi apare:"Cod de eroare necunoscut în timpul instalării aplicației :"-24" și nu pot să instalez, de fapt nu mi se instalează aplicația Messenger. Ce pot să fac ca să nu-mi mai apară așa și să meargă să inslaez Messenger-ul?

3 răspunsuri:
| HuShEr a răspuns:

Incearca sa cureti datele aplicatiei google play si in caz ca are un update facut dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou

| kristina13 explică (pentru HuShEr):

Am curățat datele aplicației google play și degeaba. Tot așa îmi arată când vreau să instalez Messenger-ul.

| HuShEr a răspuns (pentru kristina13):

Da un hard reset la telefon si baga din nou contul de google