| Andrey1414 a întrebat:

Cand vreau sa intru pe youtube se restarteaza pc-ul nu pot vedea nici macar un videoclip cine ma ajuta va primi funda!

2 răspunsuri:
| mihai741 a răspuns:

Numai pe YouTube face manevra asta? Ia încearcă și un alt site ce folosește flash player, gen Vimeo. Dacă tot așa face, dezinstalează și instalează iar Adobe Flash Player.

| Andrey1414 explică:

Daca dezinstalez flash playerul ma pot uite si pe youtube si pe alte situri cu video, dar daca instalez flash-ul si ma uit pe youtube se restarteaza.Dc?