| Lola_6438 a întrebat:

Cardul de la aparat nu-mi mai merge. Am cateva poze pe el, si nu pot sa mai fac altele pe el, sau sa le sterg pe alea. Zice ca si write-protected. Nu stiu cum sa scot aia. ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Eff a răspuns:

Da am patit si eu la fel. si am lipit cu banda adeziva butonelul ala alb in sus. merge. garantat

| virusz a răspuns:

Cum au raspuns si altii mai sus incerca mai intai chestia cu butonul de pe card, daca nu merge incearca asa sigur o sa mearga:

-Bagi cardul intr-un card reader
-donwloadezi HP usb disk storage format tool(free)
-formatezi cardul cu ajutorul softului. Pierzi tot dar o sa mearga 100%
Valabil si pentru orice fel de memorie flash usb in cazul in care nu va mai functioneaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da vezi ca are ca o usitza alba cardul dao in jos. sau in sus depinde cum o ai acum si incearca din nouwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,Lola.am citit intrebarea ta si m-am uitat la aparatul meu si am observat ca mi s-a intamplat chiar in acel moment ce ai patit si tu.dar am vazut ca pe cardul de memorie in stanga este un buton mai mic, al meu era in jos.si l-am miscat in sus, dupa aceea mi-a mers. Succes!