| PooFree a întrebat:

Care anti virus este mai bun avg 2011 ori norton 2011

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Anterior mi-am pus si eu intrebarea ce program antivirus este mai bun si am citit vreo 5-6 topuri. In toate acestea Norton 2011 figura inaintea lui AVG 2011, dar pe la mijlocul clasamentului. Numai bine!

| Dash a răspuns:

Norton!

| ina25bin a răspuns:

Depinde ce tip de protectie ai nevoie si cat de bogate sunt resursele hardware. daca esti maniac in ale protectiei, foloseste norton, e mai puternic si face update zilnic.dezavantajul e ca e f greoi.in schimb avg e mai"slim"si face cam acelasi lucru. deci sfatul meu e NORTON.arunca o privire si aici http://www.top10list.com/......ection.asp

| szergiu a răspuns:

Norton 2011 e superior.happy dar daca ai bani cumpara Kaspersky.

| Xcel98 a răspuns:

Cel mai bun este ESET NOD32 Antivirus 4! e cel mai bun funda?

| Malasuerte94 a răspuns:

Prefer AVG 2011 eu pe asta l-am folosti tocmai iesi l-am dezinstalatwinking asa ca recomand AVG 2011 sau Eset Nod32 Smart

| Sn00pY a răspuns:

Norton daca te tine pc-ultongue

| alex13_4483 a răspuns:

Avg 2010 este cu siguranta mai bunwinking