| Silvia78 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati as vrea sa downloadez de pe un site Norton Anti Virus dar am gasit numai din ala cu 15 zile si dupa aia trebuie sa-l cumperi! Eu vreau sa fie ceva de 2010 sau 2011 si sa tine minim 60 ZILE. Va dau FUNDA si La ceilalti VOTURI!

Răspuns Câştigător
| Danιel a răspuns:

Link de download direct, pentru o versiune OEM, valabila 180 de zile (6 luni): http://buy-download.norton.com/......1_5417.exe

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

Nu gasesti asa ceva.
toate trialele sunt de 15 zile indiferent de ce antivirus alegi.
cat despre norton ala parerea mea e ca e de tot rahatutongue
l-am probat si eu si in afara sa imi blocheze pc-ul nu face nimic altceva.
in cel mai rau caz iti recomnd nod32.
nu mai cauta antivirusi care sa tina mai mult de 15 zile ca nu vei gasitongue
eventual cauta si ia avg antivirus free edition sau aniversary edition stiu ca e moca din 2010.
in rest ca sa te tina trebuie sa le cumperi sau sa le iei de pe net dar nici alea nu te ajuta nu stiu cat daca nu sti ce sa le faci sa nu te gaseasca cu licente nasoaletongue
toate bune!