| cristi987 a întrebat:

Care e cel mai bun anti-virus?
eu am kaspersky 2011 e bun? sau nu.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Altul mai bun nu este! KIS 2011 este nr. 1

4 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Cel mai bun

| GenetiX a răspuns:

Nu exista cel mai bun Antivirus decat in visele utilizatorilor. Sunt chestii care departajeaza prin viteza de reactie, consum de memorie, baze de date, metodologie si in special update la zi. Asta presupune ca antivirusul are licenta nu e piratat. Daca-ti fac un virus de Bios asa de la zero facut, acum poti face pipilez pe antivirusul numarul` 1. Poate iti prind si-un exploit prin pc si gata virusat.

Nota: Cel mai bun antivirus este Utilizatorul. Cunostintele acestuia. Nu exista cea mai buna Sapa. Nici cel mai bun Ciocan.
OnTopic: Kaspersky 2011 a obtinut cel mai bun punctaj, asa ca e bun atat cat poate un antivirus sa fie el bun.

| dany1219 a răspuns:

E foarte bun...si eu il am si nu am avut nici un fel de probleme...si folosesc kaspersky de ani de zile.winking

| YaNeSuka a răspuns:

Key`s pentru KIS, KAV, Nod32, Avira, Avast + Key Manadger Kaspersky
Tot numai pentru Dumn-ra:

http://letitbit.net/......u.rar.html