| Rauuul a întrebat:

Care are vodafone smart white sa imi zica ca vreau sa ii pun ceva intrebari. dau funda la cel mai rapid raspuns

3 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Si de ce nu ai pus intrebarile? Nu e neaparat nevoie ca cineva sa detina acest telefon ca sa stie cate ceva despre el.

| Rauuul explică (pentru JustCosmin):

Muzica se aude clar si tare? Wifi-ul merge bine?Functioneaza cu stillus?Ce parere ai despre el?Merita sa imi iau si eu?

| dmrtr a răspuns (pentru Rauuul):

Muzica se aude foarte tare si clar, wifi-ul merge super rapid, este un telefon testul de bun eu zic ca merita sa til cumperi
bafta! big grintongue