| EstiApreciatDacaEstiDiferit a întrebat:

Care aveti Nokia Asha 200?
Eu nu am cumparat inca un cablu de date, asa ca jocurile mi le descarc de la aplicatia Magazin.
Cand aveam fostul meu telefon Samsung (era tot cu qwerty), daca intram pe Google imagini, si dadeam pe o imagine "Vizionati imaginea la dimens. completa", se descarca automat, si asa puteam sa pastrez orice imagine imi place.
Problema e ca telefonul asta daca apas "Vizionati imaginea la dimens. completa", nu se descarca, si nu gasesc niciun mod sa pot descarca pozele de pe net
Voi cum descarcati pozele pe Nokia Asha 200?

2 răspunsuri:
| boby98c a răspuns:

Nu ai adaptor la card?

| EstiApreciatDacaEstiDiferit explică (pentru boby98c):

Mai am ceva bani de strans sa-mi cumpar si card de memorie, dar am dat la Optiuni sa se descarce pozele, jocurile etc. pe memoria telefonului, nu pe card, eu m-am gandit ca functioneaza.