| DracoStain26227 a întrebat:

Care credeti ca e mai bun, Sansung S7 sau Iphone 7? Argumentati! Multumesc!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Rommeo a răspuns:

Sunt doua sisteme de operare total diferite. Acum depinde de tine.

| Stelian_Stefan_Nicola_1988 a răspuns:

Samsung. De ce? Android este foarte permisiv, poți sa faci ce vrei pe el, în schimb iOS este foarte limitat. Din toate punctele de vedere.

| Lia_Andrei_1989 a răspuns:

Iphone 7 este la fel de bun ca Samsung S7, numai ca la Iphone (la bani platesti si firma) asa ca Samsung S7 la Calitate/Pret este mai bun ca Iphone7.