| DanYelA13 a întrebat:

Care credeti ca este mai buna? tableta allview alldro 2? tableta allview alldro 2 speed? tableta flytouch 3 flytouch 6 sau flytouch 4? funda kiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfătuiesc sincer ca, dacă ţii la banii tăi, să stai departe de orice produs Allview. Nu sunt altceva decât produse de proastă calitate, produse pe plută în China şi aduse de şmecherii de la Braşov sub nume propriu.

| zbg090194 a răspuns (pentru anonim_4396):

Că bine mai zici!

| DanYelA13 explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult dar de flytouch ce zici care dintre ar fi mai buna?

| anonim_4396 a răspuns (pentru DanYelA13):

Acolo nu-ţi pot spune, pentru că nu cunosc produsul. Dar cu Allview au avut experienţe proaste toţi cei pe care-i cunosc şi au luat aşa ceva, indiferent că era tabletă, mobil sau altceva. De aia zic să stai departe de ele happy