| vicionutz a întrebat:

Care dintre aceste 2 televizoare este mai bun :

http://www.flanco.ro/......a691s.html

http://www.altex.ro/......party-pack

Ma intereseaza calitatea imagimii in primul rand, apoi celelalte functii. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Ele sunt aproape identice. Si se oberva asta dupa specificatii, serie si model aproape. Eu recomand http://bit.ly/1oOSiF8 deoarece se vrea sa fie peste cealalta varianta.
Asta deoarece: are sistemul de sonorizare ceva mai performant(sunet 2.1 aparent vs 2.0 la celalat). In rest, is 99% identice. Si la flanco primesti 4 perechi de ochelari 3d(scrie jos, dar mic). La altex e scris direct in titlu.

| vicionutz explică (pentru sltlp):

Si la calitatea imaginii, care este mai bun? ( apropo asta mai are si advantajul magic remotu-ului care este inclus in pachet ). Sltlp am vazut ca sti multe in privinta consolelor, vreau sa te intreb ceva pe privat, poti sa-mi dai si mie emailul tau? Multumesc.

| sltlp a răspuns (pentru vicionutz):

Tind sa cred ca la cel de la flanco calitatea e mai buna a imaginii deoarece desi sunt asemanatoare, se vrea ca cel de la flanco sa fie cu 400hz mci(nu pot granta pe infromatia asta), fata de 200hz mci cat are aparent cel de la altex(oricum 400hz mci is cam 100-150hz.
Poti sa imi dai un mesaj foarte rapid la adresa de facebook din profil, ca de asta e pusa acolo big grin. Prefer mai mult asa decat prin email. Cum vrei, email: srsdani@yahoo.com.

| vicionutz explică (pentru sltlp):

Am pus o intrebare pe pagina ta. Eu iti multumesc de acum ca m-ai ajutat ce televizor sa-mi cumpar.

| vicionutz explică (pentru sltlp):

Am pus o intrebare pe pagina ta. Eu iti multumesc de acum ca m-ai ajutat ce televizor sa-mi cumpar. Este ceva legat de jocul The last of us : Left behind.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Claudes a răspuns:

Cel mai bun este al 2-lea, amandoua sunt bune, dar al 2-lea 4 perechi de ochelari.

| Tudorvladimirescu a răspuns:

Eu las alege pe primul este mai bun http://bit.ly/1oPxJGZ

| biostar7 a răspuns:

Amandoua sunt aprox la fel de bune, daca ai banii necesari il alegi pe cel de-al doilea. Bafta!