| uply a întrebat:

Care dintre urmatoarele console este mai buna si de ce :XBOX, WII sI PS3. Multumesc! Promit sadau funda!

Răspuns Câştigător
| SorinLebron1981 a răspuns:

Alege xbox este mai bun motive sunt multe dar nu merita enumerate cine vrea ceva bun isi da seama de diferente. E aceeasi diferenta ca intre un telefon Samsung si un prestigio sau alta firma din asta nasoala. http://bit.ly/LcS7DC (link prin afiliere)

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Toate sunt ok, dar depinde ce vreis a faci cu ele. Wii e o consola de copii mai mult(parerea mea), si nu o poti compara cu ps3 sau xbox 360. http://essentialroit.blogspot.ro/2013/11/ps3-sau-xbox-360.html

| XperiaSP a răspuns:

Salut. Iti poti lua si PS3, dar eu iti recomand XBOX. Este facut de Microsoft, care au lansat jocuri exclusive pentru XBOX, ca halo 3, 4 Gears Of War, si mai multe serii. Pe wii nu prea sunt jocuri, si acelea cu grafica din anii 90'.Ti-as recomanda XBOX sau PS3 din cele 3. Bafta!

| uply explică (pentru XperiaSP):

Tu meriti funda, dar nu-mi apare sa ti-o dau, nu stiu de ce.

| XperiaSP a răspuns (pentru uply):

Nu-i nici o problema happy.

| BogdanGl a răspuns:

Iti zic ca PS3 este cel mai bun. Il am si sunt foarte multumit de aceasta consola. Topul celorn 3 console este:

1.PS3
2.Xbox 360
3.Wii