| WalterWhite a întrebat:

Care e cel m-ai bun site de downloadat jocuri pe telefon? java imi merge am un Nokia 5310 Express Muzic

Răspuns Câştigător
| maria933 a răspuns:

Http://gallery.mobile9.com/c/nokia-5310-softwares_1582/1/?fi=43

eu de aici le downloadez si tot Nokia 5310 Express Music am si eu :D

fundita? :X:D

2 răspunsuri:
| alexbrada a răspuns:

Incearca aici:
http://gallery.mobile9.com/

apar aproape in fiecare zi jocuri java, aplicatii, teme si tonuri de apel. toate gratis.
trebuie doar sa selectezi ce fel de telefon mobil ai si chestiile compatibile vor fi afisate(sunt mii de astfel de "chestii")

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe waptrik.com