| Roxin_Alex_1989 a întrebat:

Care e diferenta dintre un iphone 4 s si iphone 4 in afara de siri?
funda

Răspuns Câştigător
| RainOfColors a răspuns:

Uita-te aici: http://www.chip.ro/......s-iphone-4
si aici : http://www.connect.ro/......t-practic/
Sper ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Camera, procesor, 2 linii in design-ul carcasei si cam atat.

| Intruder19 a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3275&idPhone2=4212

Camera de 8 Mp
Procesor Dual Core
Procesor grafic mai performant

| Mihay4 a răspuns:

IPhone 4S detine o camera cu 8 MPX, Procesorul mult mai performant A5, Internetul dublat de viteza in valoare de 14.4 Mbps + Siri. Acestea sunt imbunatatiriile iPhone-ului 4. De fapt, la Apple asa a fost mereu la fel ca si iPhone 3G, si urmata de varianta 3G S imbunatatit, aceeasi este si la iPhone 4S este un iPhone 4 imbunatatit.

| vreaubebe a răspuns:

Camera este mai mare la 4s si difera procesorul, cica ar fi mai bun la 4s, atentie insa la bateria, 4s este foarye slab in ceea ce priveste acest aspect

| EndouMamoru a răspuns (pentru vreaubebe):

Daca e bateria slaba pai eu ma fac popa...ma joc toata ziua pe iphone 4s pe jocuri care solicita mult procesorul si sunt conectat tot tiimpul la wi-fi si bateria ma tine cam vreo 5-6 zile :p.....nu raspunde daca nu esti informat

| GuessWho_8056 a răspuns:

Ca iPhone 4 s are camera de 8 nu de 5 si ca are alt IOs