| peace2013 a întrebat:

Care e mai bun Avast normal sau internet security

Răspuns Câştigător
| valentin75 a răspuns:

Salut! Teoretic internet security este mai bun, include mai multe optiuni intr-un singur pachet; practic este mai bun anitivrusul simplu, pentru retea poti instala firewall de la alta firma. Sunt sanse mai mari sa scapi de probleme, combini doua elemente de la firme diferite.

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Internet security le combina pe amandoua intr-unul mai bun, deci cu siguranta internet securitywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta.Nu exista un antivirus mai bun. Unul e facut sa detecteze anumiti virusi,alt antivirus pentru alti virusi.
Antivirusul pentru pc-ul tau il poti alege in functie de ce configuratie are pc-ul. Unii antivirusi impiedica buna functionare a pc-ului.Un antivirus greu, mai mare si mai...bun chipurile, iti va face pc-ul sa se miste greu, sa consume resurse din memoria ram mult, sa blocheze, sa ridice procesorul la 100% si ingheata tot, trebuie sa inchizi de la buton ca altfel nu poti face nimic.Deci in functie de procesor, memorie ram, iti poti cauta un antivirus potrivit pentru pc-ul tau.

| StalkerSoul a răspuns:

Internet security

| Imstrong a răspuns:

Avast,siguratwinking Funda te rog am nevoie de ea.:3