| EuAmTotul a întrebat:

Care e mai bun dintre:
Samsung Galaxy J5 2016
Huawei P9 Lite
Lenovo K5 Note?

Răspuns Câştigător
| TufanelTufis a răspuns:

HUAWEI P9 lite pentru ca exceleaza in toate capitolele si are camera foarte buna 13mp
cel putin eu asta as alege pentru un mid-range
multi aleg Samsung doar pentru ca e smecher sa ai gadget-uri de la Samsung si nu mai stiu ce alte cacaturi.
iar de Lenovo-ul ala nu stiu ce sa zic dar mai bine decat sa spun eu o tampenie documenteaza-te un pic despre toate si vezi care sunt mai bune compara-le.
la specificatii tehnice pot sa spun ca exceleaza Huawei-ul acela.
am si eu un Huawei p9 lite si vorbesc din "experienta" ca nu sacadeaza sau mai stiu eu ce alte minunatii. telefonul dupa mine este foarte bun are baterie de 3000 m/Ah si are Android 6.0 marshmallow.
orice aplicatie rulezi pe el poate sa o duca.
concluzie, eu as alege un Huawei dar daca ai alta opinie te rog sa iei in considerare si ce am scris eu aici si sa le compari.

3 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

Huawei p9 lite!

Răspuns utilizator avertizat
| Alex2904 a răspuns:

Iti recomand un Xiaomi. Telefoanele mentionate mai sus sunt la suprapret. De fapt, toate firmele mari au telefoane la suprapret.
Cu 10-15 mil iti iei un Xiaomi aproape la fel de bun( sau chiar mai bun) ca un iphone 7.