| Xoniaa a întrebat:

Care e mai bun?
Nokia Asha 311 sau Samsung galaxy mini 2

Răspuns Câştigător
| Gabriel123tecu a răspuns:

Cum vrei tu acum nu ii asculta pe oameni si ce vrei tu sa iti ei o sa fie varianta cea buna.

23 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Clar Samsung. Nokia sa nu intre niciodata in discutie cand vrei sa iti iei telefon. trust me!

| hunterr a răspuns (pentru petrica1111):

Cum sa zici ma asa ceva? laughing tu esti sanatos?

| petrica1111 a răspuns (pentru hunterr):

Esti platit de Nokia? raised eyebrows chill the ef' down!

| hunterr a răspuns (pentru petrica1111):

Nu petrica...tu esti cu capul! Nokia a fost intotdauna in top in privinta telefoanelor mobile, pentru ca ofera ceea ce ai nevoie, nu degeaba a rezistat atata timp in varf.In trecut a luptat cu Ericsson si mai apoi cu Sony-ericsson pe care i-a invins,apoi a luptat cu Siemens si mai apoi cu BenQ-Siemens pe care ia invins, a luptat cu sagem si Alcatel pe care i-a invins, a luptat cu Motorola pe care i-a invins, mereu a fost superior acestor modele, mereu a fost peste.Ce iti spun aceste lucruri mai petrica? Daca erau slabi ieseau de mult de pe piata sau erau niste necunoscuti.Acum au venit puternic din urma samsun si iphone care au investit mult in imagine si au depasit cu mult Nokia ca imagine, dar nu si ca dotari si calitate!

| petrica1111 a răspuns (pentru hunterr):

Te rog... Nu te-am facut prost...Cate modele de Nokia sunt aici? si pe ce locuri?

| Alex22blue a răspuns (pentru petrica1111):

Pana la urma solutia e simpla:
Nokia-telefon de calitate, rezistent,"baiat de familie buna"
Samsung-telefon de fite, distractiv,"baiatul rau de cartier"...
Depinde ce vrei tu sa alegitongue

| horia2012 a răspuns:

Citeste aici:
http://www.mobile88.com/......s/read.asp
sau
http://www.esato.com/phones/compare.php?phone=946&cp=905
-In principiu Mini 2 e mai bun decat Asha 311.

| Iulian03 a răspuns:

Samsung galaxy mini 2

| Alexaaandraaa a răspuns:

Samsung.

| mickidutza a răspuns:

Samsung galaxy mini 2. nu se compara cu Nokia.

| xBrokenArrow a răspuns:

Buna. Acum cateva zile am achizitionat un Samsung galaxy mini 2 si functioneaza impecabil, sunt foarte multumita de el. Cumparatil, merita fiecare banut. Pa, pa.

| MishalufLv a răspuns:

Eu zi ca Nokia Asha 311, ai mai multe avantaje, si Samsung-ul e bun dar... mai bune mi se par cele de la Nokiawinking Acum tu faci cum vrei... eu mi-am zis parerea :d

| Chicaaau a răspuns:

Samsung Galaxy Mini 2, are sistem de operare andorid si poti face mai multe chestii cu el. Te sfatuiesc sa il ieiwinking

| Gg26 a răspuns:

Samsung galaxy mini 2. Bate softul de la Nokia symbyan sau anna belle nu sunt sigur. Mergi pe Samsung, varianta de android e mai buna.

| JoulieT a răspuns:

Eu am avut Nokia, nu e bun sincer de nimic. Cumpara Samsung

| Alex22blue a răspuns:

Nokia 100%.
Doar daca stam sa ne gandim cine e mai vechi in bransa castiga detasat Nokia.
1.Rezsitenta telefoanelor Nokia e mult superioara celor de la Samsung (un asa daca il scapi in apa si il usuci iti functioneaza un Samsung smart in schimb e mort)
2.Compatibilitatea aparatului Nokia, se conecteaza mai simplu la diverse aplicatii, calculator, laptop, etc
3. raportul calitate pret
Nokia=calitate buna la pret bun
Samsung=calitate medie la pret de calitate buna.
Sper ca te-am lamurithappy
bafta.

| hunterr a răspuns (pentru Alex22blue):

Pe langa faptul ca e mai vechi in bransa, Nokia este dedicat telefoanelor, pe cand Samsung produce tot felul de aparate electrice...deci asta ar fi un alt + pentru Nokia

| KnowelsMarilyn a răspuns:

Eu am Samsung galaxy mimi 2 si e foarte ok.Simplut,cu multe aplicatii+bateria tine pentru o saptamana intreaga!happy

| pingu20 a răspuns:

Clar Samsung fiindca un prieten are si e grozav iar Asha 311 l-am mai vazut la unchiul meu si spun clar SAMSUNG

| abuzz a răspuns:

Dupa parerea mea Nokia! happy

| BB75 a răspuns:

Samsung galaxi mini 2

| SILVIU_7524 a răspuns:

Eu as opta pentru mini 2 deorece Samsung a demonstrat mereu la telefoanele lor ca au culori mai bune

| Ad3linINTREABA a răspuns:

Sal eu iti zic ca Samsung e mai bun dar si asa e destul de ok.

Am si eu Samsung si merge foarte bine.