| Mihail_David_1990 a întrebat:

Care e mai bun? Ps vita +ps vita tv VS xbox 360 super slim 250 gb. Eu as decide ps vita deoarece este portabil si am avut psp si stiu cam cat de bun este. Dar xbox nu poti juca pe el fara monitor. Dar in plus xboxul are jocuri foarte bune. Nu stiu ce sa imi iau ajutatimă.

2 răspunsuri:
| dge18 a răspuns:

Eu ti-as sugera sa-ti iei un xbox360 ca e de 100 de ori mai bun ca un 'PSP'. Unu la mana : Nu te chiorasti la ecran laughing, Doi la mana iti este mai usor sa joci jocurile cu o consola in pat uitandu-te pe un ecran cat de cat mare tongue decat unu minuscul happy

| MasterGamer1995 a răspuns:

Iti spun sa iei XBOXUL 360 e mai bun si costa mai 769 lei sau mai mult da mai Putin de 1000.Credca era reducere.Dar totusi iti zic sa iei XBOX.