| DragonRush a întrebat:

-Salut TPU, Anul asta o sa imi iau prima mea consola adica un Xbox 360 și nu știu care versiune e mai buna Xbox360 elite, Xbox360 slim s-au Xbox360 elite slim. Nu ma pot decide va rog ajutațima. Am auzit la cineva ca orice versiune Xbox360 îți ei poți să cumperi și un aparat kinnect este adevarat? Dacă cumva stiti va rog spuneti-mi. Vă multumesc ca mati ascultat.

3 răspunsuri:
| TheLaw a răspuns:

Uita de elite.
Elite sunt vechile xbox-uri.
Vechile 360'. Daca le mai gasesti, este pentru ca sunt din vechiul stoc. Sunt generatia trecuta de 360'; Nu o alternativa a generatiei currente de xbox. Slim-urile sunt noua generatie.
Folosesc noua tehnologie care este mai eficienta, consuma mai putin, si incalzesc mult mai putin. Deci, eu ti-as recomanda Slim-ul.

Bafta in continuare!

| Ker0s3x a răspuns:

Xbox36 slimwinking
Eu l-as alege pentru ca ELITE este putin mai vechi iar ELITE SLIM are cateva avantaje, dar si dezavantaje.
In legatura cu kinnect chiar nu stiu.
Aporpo o greseala in faza "Xbox360 slim s-au Xbox360 elite slim"
''s-au'' se scrie legat tongue