| IonutantiBieber a întrebat:

Care e mai bun, ps3 sau xbox 360, as vrea sa imi cumpar o consola dar nu stiu pe care sa o iau?

6 răspunsuri:
| RauL8229 a răspuns:

Ceau. Ma eu am xbox 360 elite. Si sincer iti zic, m-am jucat si pe PS3 si pe Xbox. Xbox-ul are grafica mult mai buna pe langa PS3. Eu ti-as recomanda Xbox pentru ca mi se pare mult mai bun si ca daca vrei si ai bani, iti poti lua Kinect si te distrezi de mori! Traileru de la kinect:
http://www.youtube.com/watch?v=r5-zZDSsgFg

| IonutantiBieber explică (pentru RauL8229):

Mai am o intrebare, de unde pot face rost de puncte Microsoft pentru ca m-am hotarat si imi iau un xbox, si mai vreau sa stiu daca pot sa ma conectez la xbox live cu un modem Vodafone.

| RauL8229 a răspuns (pentru IonutantiBieber):

Ma eu zic ca nu are rost sa iti iei de la Microsoft pentru ca ei il fac in asa fel sa nu il poti moda... daca vrei unu care sa mearga modat...cauta pe www.okazii.ro
Si de net nu stiu

| IonutantiBieber explică (pentru RauL8229):

Nu vreau modat, vreau doar sa stiu cum pot sa fac rost de puncte Microsoft pentru a descarca dlc-uri.

| RauL8229 a răspuns:

Iati din flanco sau altex

| saraiero a răspuns:

Xbox 360