Întrebare recomandată | Kitty2011 a întrebat:

Care e treaba cu Tumblr? Mi-ar placea si mie un cont de genul acesta,pentru ca imi place sa fotografiez,dar mai ales sa editez, insa cand deschid o pagina vad doar cateva poze. Se da like? Care e scopul acestui site? DeviantART mi se pare mai fain... Sau sa imi fac un blog in care sa postez doar poze? Ori pe facebook?

1 răspuns:
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Tumblr e un site de bloggind unde poţi posta imagini, video, chait, link-uri, citate şi texte. Le poţi şi reposta adică da reblog de la alţi. Există un fel de like care e o inimioră.
E destul de cunoscut şi popular acest site. Eu zic să-ţi faci cont dacă vrei.