| ASDbahhh a întrebat:

Care este cea mai buna configuratie de aproximativ 1800lei? ma refer doar la unitate, de preferat sa nu fie pe bucati.

4 răspunsuri:
| fresHZoNe a răspuns:

Tocmai..ca pe bucati ar fi cel mai recomandat. daca cumva ai probleme cu o piesa. duci doar acea piesa la service, nu toata unitatea. plus ca cel putin 2 ani de zile tu nu ai voie de deschizi unitatea pentru ca vei avea sigiliu pe ea. nici sa il cureti de praf nu o sa poti, tot asa trebuie sa mergi cu toata unitatea la service unde vei avea garantia ca sa ti-l curete ei happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne spui la ce anume folosești sistemul (să știu unde să aloc mai mult) și ce anume să includă (doar unitatea sau complet, cu monitor, tastatură, etc. spui totul și îți fac un wishlist ideal)

| ASDbahhh explică (pentru anonim_4396):

Doar unitatea, o folosesc in general pentru gaming si browsing.

| SpecialistIT a răspuns:

Salut.

Uite recomandarea mea: http://www.mediadot.ro/wishlist/28611/
Ti-am pus o sursa rece si silentioasa, care-ti va duce sistemul fara nici o problema.
O placa video potrivita pentru gaming, care te va satisface pe deplin. 4GB ram care iti sunt arhisuficienti orice ai face.
Ma bucur ca am putut sa te ajut. Sa te bucuri de PC.

Vezi ca MediaDOT ofera ansamblare GRATUITA a calculatorului, profita.

Bafta!