| vl96cos a întrebat:

Care este cea mai buna firma de boxe?

a4tech, creative, genius, logitech, philips, trust?

13 răspunsuri:
| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! Cea mai bună marcă de boxe este Philips.Byehappy

| DarQueen a răspuns:

După mine, SONY laughing
Din lista ta, Philips.

| hardy1 a răspuns:

Pioneer,akg,audiotehnica dar sunt foarte scumpe
eu recomand Philips sau Sony

| SMA a răspuns:

Eu am de la Genius si sunt foarte bune.

| Kalyn a răspuns:

Eu am de 6 ani un sist 2.1 Genius si merge brici, n-am avut probleme niciodata cu ele... apai acum nu stiu ficeare cu ele luihappy

| Sedativ a răspuns:

Genius + Logitech!

| MadarFacar_6412 a răspuns:

Bună,toate sunt foarte bune, dar eu prefer Genius, mi se par cele mai profesionale.Acum depinde de gusturi.Gusturile nu se discutăbatting eyelashes.
Pa, pa.

| R3sPeCt a răspuns:

Ce-a mai buna firma e -bose- americana, se aude perfect, problema e ca, costa c-am mult! si nu stiu daca se gasesc in Romania

| Julieღ a răspuns:

Eu am Creative si n-am avut nici o problema cu ele =)

| drtractor a răspuns:

Logitech zic eu...

| Ddenise211 a răspuns:

Philips cu siguranta happy

| Mihai555 a răspuns:

Din lista ta Creative Genius si Logitech toate sunt bune unele Made In China
si dupa parerea mea Sony si Microlab depinde pentru ce le folosesti

| xonnect a răspuns:

Logitech, pioner...