| Daanniell22 a întrebat:

As vrea sa imi vad calculatorul si am configuratia asta la el, cam cat ar trebui sa cer ca pret sau mai de graba cat face?

PROCESOR: Intel(R) Celeron(R) CPU 450 @ 2. 20GHz
PLACA DE BAZA
-Manufacturer: ECS
-Model: G41T-M7
MEMORIE RAM: 4 GB ddr3
PLACA VIDEO: AMD Radeon HD 6700 Series 1 GB
PLACA DE RETEA: Realtek PCIe FE Family Controller
PLACA DE SUNET: High Definition Audio Device
2HARDURI: 1(750 GB), 1(160 GB)
SURSA 550 W
Monitor: Philips 170S (17 inch LCD Monitor 170S7)
Tastatura: A4Tech
Mouse: A4Tech
Boxe: Trust
Camera Web: Logitech

3 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

As zice un 500ron unitatea si 200monitorul. Parerea mea la prima vedere fara sa stau sa ma interesez pe net cu cat se vand altele asemanatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte bun.Tu vinzi cu tot cu monitor si mouse, tastatura si web, 90-100 de roni. Nu m-am uitat nici eu nicaieri chiar acum o sa ma uit.Te poti uita si tu pe site-uri ca okazii.ro sau mercador.ro. Pe mercador.ro se ia contact telefonic, daca gasesti client te poti intelege cu el la pret.Te duci la el sau vine el la tine, pe banii tai sau ai lui. Dar poate gasesti sa-l dai chiar in regiunea ta.Deci 100 maxim. Cu totul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

1000 de roni pardon.Eu am ramas la banii vechi nu ma prea descurc cu astia noi.laughing 10 milioane adica.