| RockyBlue a întrebat:

Care este cea mai buna gama de laptopuri?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| vrelian a răspuns:

-Sony vaio
-Samsung
-Lenovo thinkpad
-restul sint balarii, prajitoare de oua si piine sa iti faci micul dejun.
-hai sa mai zic si ceva acolo Dell.
-am probat toate brandurile de laptopuri si cam asa stau lucrurile-unia spun Asus ca au ei asus.sau daca Asus face placi de baza gata de acum sint cei mai tari? sa fim seriosi.de departe Sony bate orice alt brand.se mai chinuie Lenovo cu acele thnikpad sa faca ceva dar cam slabut.samsung iar companie f buna.pai face Asus ce face Samsung? cred ca glumiti.eu personal ce am vazut pina acum cel mai tare laptop a fost Samsung seria 7.chiar am si avut unu acum 2 luni. vorbesc aici de america nu europa de est.or sa zica altii Alienware ca nu stiu ce scula e.pai ala deja nu stiu daca mai poate fi numit laptop.e ditai calculatoru de zic ca e desktop.dar asa luat in ansamblu Sony cred ca sint cele mai reusite.nu se incalzesc, nu fac zgomot, mai ales nu faz zgomot deloc.stabile nu mai zic.si asa mai departe.

| kx123 a răspuns:

Asus, in opinia mea.

| Ardei87 a răspuns:

Asus,Samsung,Sony.Toshiba te sfatuiesc sa nu iti cumperi ca vei regretaa!

| gabrielosss98 a răspuns:

Asus

| patriciabianca39 a răspuns:

Sony Vaio spun eu.