| alexandramontana a întrebat:

care este cea mai buna imprimanta, ma refer la umplerea cartuselor si sa nu dea eroare.nu vreau sa aud de canon pentru ca am aruncato pe geam nu este buna de nimic

Răspuns Câştigător
| rebecutza15 a răspuns:

Eu am HP si e foarte tare.Scoate foarte bine si se umple usor.
Sper sa te ajute:*

4 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Eu am de ~ 3 ani, aceasta multifunctionala:
http://www.pcgarage.ro/multifunctionale/lexmark/x2670/

Imprimanta 200 lei (atat era atunci) + 25 lei o sticluta de tus. Asta a fost toata investitia mea. :)
Daca vrei ceva special, adica sa faci o copie si sa iasa ca originalu, incearca un HP sau un Canon. Preferabil pe Laser. :P

| Dangero5 a răspuns:

HP ar fi o solutie...mai repede pe laser... e putin cam scumpa dar merita!

| ThinkPink a răspuns:

Hp deskjet f2280
color si alb-negru, xerox, scanner, cu nici 200 de lei, nou-nouta

Răspuns utilizator avertizat