| Dutu20Stefania a întrebat:

Buna seara, am o imprimanta Canon mx 495, iar dupa umplerea cartuselor, nu mai imprima culoarea neagra.Am aliniat,am curatat, am facut tot ce am auzit, nu vrea si gata.La test imi iese bine culoarea neagra cat si la scanare, dar la copiere nu vrea.Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu cred ca te pricepi dar trebuie luat firmware de aici: https://www.canon-europe.com/......mx495.html

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La copierea cu imprimanta sau la copierea cu calculatorul?

| Dutu20Stefania explică (pentru Salontanul):

La ambele

| Salontanul a răspuns (pentru Dutu20Stefania):

Inseamna ca este o problema de soft in interiorul imprimantei. Trebuie dusa la un service!

| gabriellaa23 a răspuns:

Test facut de tine sau de cei de la incarcari cartuse?