| Nane a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus? cine stie sa imi lase si mie site de unde sa il descarc. si cu licenta sa fie de preferat.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra aici: http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/viewcat.php?cid=33 si gasesti mai muilte programe antivirus gratuite.
Programele cu licenta trebuiesc cumparate.
Cat priveste care sunt mai bune parerile sunt impartite. Pe site-ul indicat sunt prezentate mai multe si poti face comparatie.
Succes!

| alex2009 a răspuns:

Cel mai bun antivirus nu exista si nici nu va exista sfatul meu este sa testezi toate solutiile antivirus prezente piata pe propriul pc si sa te opresti la cel care te-a multumit pe tine. Eu asa am facut nu am ascultat de gura lumii ca daca intrebam 10 persoane imi spuneau 10 pareri diferite uite aici un site www.faravirusi.com care se ocupa cu protectia antivirus si oferte gratuite pe acest site gasesti antivirus cu licente grantuite de la minim 3 la maxim 6 luni chiar si un an daca ai noroc. Eu folosesc acum avast 5 pentru moment sunt multumit de el. Am folosit si norton este un antivirus bun dar ocupa cam mult spatiu in pc. Iar legat de nod 32 mi se pare un antivirus slab. (aceasta este o parere strict personala ).

| hippiemuslim a răspuns:

Incearca nod 32. Gasesti licente de 2-3 luni pe site-uri gen hhuu.net

| hd04wbw a răspuns:

Eu am Avira.Cauti pe net Avira. E gratis si e super bun.Bafta

| Sked a răspuns:

Si eu foloseam nod32 si adevarul e ca e bun si nu consuma resurse multe dar trebuia schimbata licenta des si alte treburi
ai putea sa incerci Avast care e FREE si merge ok nu consuma
eu il folosesc de ceva vreme acum si sun multumit
in fond si la urma urmei toate fac acelasi lucru