| Marian90 a întrebat:

Care este cel mai bun browser web pentru sistemele mai vechi si mai slabe? (sa consume putine resurse)

2 răspunsuri:
| semix a răspuns:

Salut. acum cu flash player cam greu straight face zic sa ramai la IE (depinde pe ce lemn de pc navighezi are merge si firefox / crome cere cpu mult / opera e un IE putin schimbat ). bafta big grin

| keEn a răspuns:

Cred ca internet explorer 7 e destul de bun daca ai un pc vechi. Firefox si chrome te rupe la rami (poate firefox 2.0 sa mearga acceptabil, dar e naspa), iar opera... laughing cum ma sa fie "un IE putin schimbat"?laughing esti de la țară ce dracu? opera e opera, kernel diferit, total diferit decat cel de internet explorer. Poate ai sa zici ca si safari e firefox putin diferit sau linux se trage din mac/windows laughing