| Serioscoaielasanumele a întrebat:

Care este cel mai bun joc wrestling pentru pc si de unde il pot downloada? Un linck ceva va rog. Dau funda+VOT. A da si nu prea am un calculator foarte performant dar sa nu-mi spuneti de wwe raw vs... ca pealea le stiu as dori jocul smackdown vs raw. Un link va rog! Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Indispus a răspuns:

Editia 2007 e singura,mai sunt variante *modificate,acelasi gameplay,aceeasi grafica, alti wrestleri, Same ***.

4 răspunsuri:
| steff2015 a răspuns:

Raw ultimate impact 2012 pentru pc e cel mai tare

| Florian_Alin_1991 a răspuns:

Salut! Desi 2k16 este un joc cu o grafica foarte buna are multe buguri.....eu ti-as recomanda 2k15.nu sunt probleme

| therocktherock383 a răspuns:

Daca ai pcx2 te poti juca wwe gen cum as alea pe psp.

| WISCHI a răspuns:

Eu cred ca Raw 2002 ca-i cu prezentari s-i cu arbitri s-i poti sa faci meciuri hell in a cell si stil cage