| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun program de convertit video (filme), care sa lucreze si repede?
Pana acum am folosit UltraVideoJoiner, XilisoftVideoCutter, iWisoftVideo Converter si inca vreo 2, dar in acest moment nu ma ajuta niciunul!

Răspuns Câştigător
| AuDreY a răspuns:

Xilisoft video converter ultimate e cel mai bun, de un an il folosesc si nu am avut probleme.

2 răspunsuri:
| Tlbi a răspuns:

Cel mai bun program de convertit de care nu stiai http://xux.ro/program-de-convertit-video-muzica-si-poze/

| yama a răspuns:

Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter